У Коростені слідчі поліції оголосили містянину про підозру у замаху на крадіжку

Дата: 21.01.2022 15:17

Правоохоронці затримали жителя райцентру, коли той намагався викрасти майно з території складських приміщень підприємства у райцентрі.

Подія сталася 12 січня. До Коростенського РУ поліції надійшло повідомлення про те, що на підприємстві перебуває стороння особа та чутно стукіт металу. На місці події правоохоронці застали невідомого чоловіка, який демонтував теплообмінники. Про викритого у правопорушенні 37-річного місцевого жителя відомо, що нещодавно він звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за скоєння тяжкого злочину.

Поліцейські вилучили у нього докази протиправної діяльності. У ході досудового розслідування чоловік визнав свою провину.

18 січня слідчі оголосили коростенцю про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 15 (Замах на кримінальне правопорушення), ч.3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Чоловікові може загрожувати ув’язнення на строк до 6 років.

Коростенське районне управління поліції