Житомирщина у «помаранчевій» зоні

Дата: 24.01.2022 12:52

З 20 січня Житомирська область переходить до «помаранчевого» рівня епіднебезпеки через перевищення коефіцієнту виявлення випадків інфікування.

«Помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки  не містить додаткових обмежень та визначається сигнальним про наближення регіону до «червоної» зони.

Нагадуємо, що УДМС у Житомирські області можна отримати консультацію:

• звернувшись у коментарях під дописами або особистим повідомленням на офіційній Facebook-сторінці Міграційної служби у Житомирській області;
  • із зверненням на електронну пошту: zt@dmsu.gov.ua ;
  • зателефонувавши до Управління ДМС у Житомирській області за номерами (0412) 24-05-23, (098) 709-06-01 або безпосередньо до підрозділу – всі актуальні контакти вказано на офіційному веб-сайті за цим посиланням.

Порядок обслуговування громадян здійснюється так, як і в попередній період дії карантину із обов’язковим додержанням обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Управління ДМС у Житомирській області