Звертаємось до жителів Коростенського району!

Дата: 24.01.2022 14:20

Якщо ви маєте бажання та відчуваєте в собі потенціал щодо виховання дітей, пропонуємо вам роботу патронатними вихователями, прийомними батьками чи батьками-вихователями.

Патронтний вихователь – це  спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у патронатну сім’ю, та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я.

Сім’я патронатного вихователя – це родина, в якій один із її членів, на професійній основі, виконує обов’язки патронатного вихователя.

Прийомні батьки – сім’я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що створила прийомну сім’ю та добровільно за плату взяла на виховання та спільне проживання від 1 до 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Батьки-вихователі – окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, утворюючи дитячий будинок сімейного типу.

За більш детальною інформацією звертайтеся до служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації або до служби у справах дітей за місцем проживання.

Служба у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації розташована за адресою: вул. Грушевського, 60/2,  каб.27; тел. (04142) 9-61-13; електронна адреса: ssd@krstrda.zht.gov.ua

Графік роботи: з понеділка по четвер з 8:00 год. до 17:00 год.,

в п’ятницю з 8:00 год. до 16:00 год,

обідня перерва з 13:00 год. до 13:48 год.

Контактні особи:

Верещако Ірина Олексіївна (Білокоровицька сільська громада) 093 409 30 45.

Врублевська Галина Миколаївна (Лугинська селищна громада) 096 262 70 01.

Яцько Ольга Сергіївна (Народицька селищна громада) 098 660 69 28.

Зборовська Олена Василівна (Чоповицька селищна громада, Іршанська селищна) 098 677 02 65.

Шваб Леся Володимирівна (Гладковицька та Словечанська сільські громади) 097 137 37 12.

Максименко Аліна Володимирівна (Горщиківська сільська, Ушомирська сільська) 068 15 16 260.

Онищук Олена Вікторівна – начальник служби 097 757 95 45