80 років з дня народження Валерія Павловича Кухаря

Дата: 26.01.2022 13:45

26 січня 2022 р. виповнюється 80 років з дня народження засновника і першого директора Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії ім. В.П. Кухаря НАН України, академіка НАН України Валерія Павловича Кухаря.

В цей день в Інституті будуть проведені заходи із вшанування пам’яті Валерія Павловича. Вони передбачатимуть:

• відвідування Байкового кладовища співробітниками Інституту;
  • в музеї Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії ім. В.П. Кухаря НАН України буде організована зустріч з аспірантами Інституту та проведена лекція про життя і творчий шлях академіка В.П. Кухаря (початок о 11-30);
  • у великому конференц-залі корпусу № 1 Інституту (вул. Мурманська, 1) відбудеться розширене засідання вченої ради Інституту, присвячене пам’яті Валерія Павловича Кухаря (початок о 14-00).

Посилання на добірку матеріалів про життєвий і творчий шлях академіка НАН України Валерія Павловича Кухаря: http://www.bpci.kiev.ua/paper/Valery_Kukhar_Biography.pdf