Оголошення щодо початку прийому номінацій на здобуття премії імені Короля Хамад Бін Іса Аль-Кхаліфа за використання інформаційних і комунікаційних технологій в освіті

Дата: 27.01.2022 14:05

Інформуємо про старт прийому номінацій на здобуття премії імені Короля Хамад Бін Іса Аль-Кхаліфа за використання інформаційних і комунікаційних технологій в освіті.

Премія заснована в 2005 році за підтримки Королівства Бахрейн із метою відзначення проєктів, які використовують нові технології для покращення викладання, навчання та загальної ефективності освіти.

Тема премії 2021: «Використання технологій для створення інклюзивних систем навчання, стійких до криз».

Номінації на здобуття премії мають бути подані онлайн англійською або французькою мовою.

Кожен уряд країни-члена ЮНЕСКО має можливість представити до 3-х кандидатів на здобуття премії через Національну комісію у справах ЮНЕСКО.

Двоє переможців премії обиратимуться за результатами рекомендацій міжнародного журі. Кожен переможець отримає диплом та грошову винагороду в розмірі 25 000 дол. США.

Номінантами можуть бути приватні особи, інституції, громадські організації тощо.

Вимоги до проєктів:

• тривалість більше одного календарного року;
  • не повинні бути афілійованими до ЮНЕСКО або отримувати фінансування від ЮНЕСКО;
  • технології та інструменти проєкту мають бути у вільному доступі та безкоштовні.

Критерії відбору:

• релевантність до теми премії 2021;
  • інноваційність;
  • доказовість впливу;
  • потенціал до масштабування та розповсюдження;
  • рівність та інклюзивність.

Додаткову інформацію стосовно премії, номінаційні форми та вимоги до номінантів розміщено за посиланням: https://en.unesco.org/themes/icteducation/ict-education-prize

У разі наявності кандидатів на здобуття зазначеної премії, просимо надсилати заявки на участь у конкурсі до 18.00 4 лютого 2022 року на електронні адреси: roksolana.shvadchak@mon.gov.ua , digitaled.office@gmail.com

Заявка подається в довільній формі та має містити детальний опис проєкту, який демонструє дотримання вимог, відповідність критеріям відбору та відомості про номінанта, а також його контактні дані.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коростенської районної державної адміністрації