Про проведення моніторингу

Дата: 28.01.2022 11:55

27-28 січня 2022 року на підставі статті 101 Конституції України, статті 13 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», на виконання Плану заходів із реалізації Стратегічних напрямів діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на 2022 рік головним спеціалістом відділу прав ветеранів Управління моніторингу прав військовослужбовців, поліцейських, ветеранів та інших осіб Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Сергієнко Дмитром Володимировичем здійснено моніторинг реалізації соціальних прав ветеранів війни, осіб, звільнених з військової служби, в тому числі учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції/операції Об’єднаних сил та членів їх сімей в управлінні соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації.

При проведенні моніторингу особливу увагу приділено питанню виплати грошової компенсації для забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей за минулі роки. Зауважень до управління з даного напряму роботи не було.

Уповноваженим наголошено на неухильне дотримання законодавства з метою уникнення порушень будь-яких прав людини.

Лілія Ситнік,

начальник управління соціальної політики