Про участь в онлайн-нараді щодо впровадження Єдиної інформаційної системи соціальної сфери

Дата: 28.01.2022 14:22

28 січня 2022 року заступником голови Житомирської обласної державної адміністрації Віктором Градівським проведено онлайн-нараду щодо впровадження Єдиної інформаційної системи соціальної сфери.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2020 № 1278 «Про запровадження експериментального проекту з реалізації функціоналів першої черги Єдиної інформаційної системи соціальної сфери» з липня 2021 року управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації є учасником пілотного проекту у дослідній експлуатації прикладного програмного забезпечення Єдиної інформаційної системи соціальної сфери спільно з Ушомирською територіальною громадою, управлінням соціального захисту населення Житомирського району, Оліївською та Тетерівською територіальними громадами та Обласним центром по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат Департаменту соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації.

Протягом січня місяця 2022 року Мінсоцполітики проведено онлайн- семінари щодо організації дослідно-промислової експлуатації ЄІССС органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування Житомирської області тобто до даного проекту долучаються всі управління та територіальні громади області.

В нараді взяли участь: перший заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Сергій Кириченко, начальник, заступник начальника управління, начальники та спеціалісти відділів управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації; голови територіальних громад, керівники та спеціалісти структурних підрозділів громад.