Коростенські правоохоронці припинили реалізацію алкоголю невідомого походження

Дата: 04.02.2022 12:07

Дільничні офіцери Коростенського райуправління поліції вилучили в одному з магазинів району безакцизний алкоголь. Триває перевірка його походження.

Під час превентивного рейду поліцейські зафіксували продаж у магазині с. Сантарки алкоголю без акцизних марок. Загалом з торговельного закладу було вилучено 44 пляшки різного об’єму.

Дільничні оформили відповідні адміністративні матеріали за ч.1 ст.164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності) КУпАП. Наразі їх скеровано до суду для прийняття законного рішення.

Санкція цієї статті передбачає штраф з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок учинення цього правопорушення.

Нагадаємо, що з початку листопада 2021 на території держави триває комплекс заходів з протидії правопорушенням у сфері незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування підакцизних товарів. Правоохоронці відпрацьовують магазини, ринки та можливі місця стихійної торгівлі.

Коростенське районне управління поліці