4 лютого дільничні офіцери Коростенського райуправління поліції працювали з містянами старшого віку, застерігаючи їх від шахраїв

Дата: 04.02.2022 17:27

Правоохоронці розповідали пенсіонерам про найпопулярніші схеми ошуканств та пояснювали, як уникнути обману.

Для більшої наочності та обізнаності людям роздавали інформаційні листівки.

Загалом упродовж минулого року до Коростенського райуправління поліції надійшло 64 звернення громадян про ошуканства. Аналіз свідчить, що вони є одним з найпоширеніших кримінальних діянь.

Друзі! Запам’ятайте самі та розкажіть іншим прості правила, які вбережуть вас від ошуканств: - у разі, якщо вам повідомляють про потрапляння рідної людини у ДТП, раптове захворювання, затримання поліцією тощо, уточніть усі відомості, у тому числі, де саме знаходиться ваш родич. Після цього зателефонуйте самі до відповідного закладу (лікарні, поліції), з’ясуйте всі обставини; - спробуйте зв’язатись із людиною, про яку йдеться, або з кимось, хто може бути поруч – рідними, друзями, сусідами тощо; - ніколи не передавайте гроші, призначені нібито для лікування, відшкодування збитків потерпілим чи іншої термінової потреби, незнайомим людям.

Якщо у вас вимагають гроші за вирішення будь-яких питань, негайно телефонуйте у поліцію за номерами 9-63-48 або 102.