Яка ставка збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування встановлена для валютних цінностей?

Дата: 09.02.2022 08:21

Коростенська ДПІ  повідомляє, що збір з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – Збір) щодо задекларованих валютних цінностей, розміщених  на  рахунках у банках в Україні справляється за ставками:

5  відсотків – основна ставка;

6 відсотків – платник податків може обрати як альтернативу із сплатою податкового зобов’язання трьома рівними частинами щорічно.

Щодо валютних цінностей, розміщених на рахунках в іноземних банках або які зберігаються в іноземних фінансових установах, встановлено ставки Збору:

9 відсотків – основна ставка;

11,5 відсотків – платник податків може обрати як альтернативу із сплатою податкового зобов’язання трьома рівними частинами щорічно.

Водночас, у разі подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації  у  періоді  з  01 вересня 2021 року по 01 березня 2022 року замість 9 відсотків застосовується ставка Збору у розмірі 7 відсотків. Як альтернативу платник податків може обрати ставку 9,5 відсотків зі сплатою податкового зобов’язання трьома рівними частинами щорічно.

Довідково: кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб розпочалася 01 вересня 2021 року та триватиме до 01 вересня 2022 року.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».