Триває робота Коростенського РВ № 1 щодо посилення співпраці з органами місцевого самоврядування

Дата: 17.02.2022 09:46

Днями, за ініціативи Коростенського РВ № 1 відбулася чергова робоча зустріч заступниці начальника Коростенського РВ № 1 Віти Линник з головою Ушомирської територіальної громади Людмилою Малою.

Нині триває робота з формування програми комплексної протидії злочинності Ушомирської ОТГ на 2022-2024 роки з метою покращення всебічної профілактичної роботи з засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, створення умов для їх виправлення та ресоціалізації, та запобігання скоєнню ними нових кримінальних правопорушень.

Результатом зустрічі стало схвалення головою громади пропозицій Коростенського РВ № 1 та затвердження думки, що тільки спільними зусиллями органів пробації та органів місцевої влади можна досягнути мети пробації – створити більш безпечне суспільство.