Відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради, яка функціонує при відділі інфраструктури, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та управління майном спільної власності

Дата: 23.02.2022 16:13

Сьогодні в актовій залі Коростенської районної ради відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради, яка функціонує  при відділі інфраструктури, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та управління майном спільної власності.

На даному засіданні було розглянуто містобудівну документацію: «Детальний план території земельної ділянки, орієнтовною площею 340,0 га Букінської ділянки Межирічного родовища в Коростенському районі Житомирської області, для розміщення кар’єру та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд філією Іршанскому Гірничо-збагачувальному комбінату  АТ «ОГЗК», що пов’язані з користуванням надрами».

Проект розроблений на територію, орієнтовною площею 340,0 га виконаний проектно-виробничою фірмою «Територія комфорту Д.О.М.», згідно з розпорядженням Хорошівської районної державної адміністрації Житомирської області від 09.09.2020 року № 154.

Замовником даної документації виступає Іршанська селищна рада.

Дана документація розглянута та згідно колегіального рішення містобудівної ради рекомендована для затвердження, врахувавши всі зауваження.