На кордоні з Польщею почастішали випадки повернення автівок українців

Дата: 27.02.2022 08:49

На кордоні з Польщею почастішали випадки повернення автівок українців, які перетинають державний кордон у зв’язку з військовою агресією в Україні, повідомляє ДСНС. Причиною є відсутність полісу страхування – «зеленої карти».

Державна прикордонна служба нагадує, що «зелена карта» – це обов’язковий вид страхування для тих, хто має намір їхати за кордон на своєму автомобілі та просить врахувати цю інформацію під час планування перетину кордону. Оформити карту можна онлайн.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби повідомляє, що станом на 07:30 суботи, 26 лютого, у чергах на кордоні з Польщею стояли понад 11,6 тис. людей.

Перетнути українсько-польський кордон зараз можна без закордонних паспортів та сертифікатів про вакцинацію чи ПЛР-тестів. Дорослим для перетину кордону достатньо внутрішнього паспорта, а дітям – свідоцтва про народження.