Повідомляє поліція Житомирської області: Неподалік смт Народичі, ворожі ДРГ обстріляли службові автомобілі поліцейських. Є вбиті та поранені

Дата: 27.02.2022 11:34

Як повідомляє поліція Житомирської області, вночі 27 лютого під час виконання службового завдання із перевірки інформації про диверсійну діяльність у прикордонному районі Житомирщини, неподалік смт Народичі, ворожі ДРГ обстріляли службові автомобілі поліцейських.

Унаслідок цього двоє правоохоронців загинули. Ще троє, серед яких представник громадського формування, отримали поранення.

Загиблими є 41-річний майор поліції Володимир Солодчук, заступник начальника сектору поліцейської діяльності №1 Коростенського РУП та 40-річний майор поліції Іван Гераїмчук, інспектор з реагування патрульної поліції СПД №1 Коростенського РУП.

Обидва правоохоронці понад 20 років служили в органах внутрішніх справ, захищаючи права і свободи громадян.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблих українських поліцейських.

Світла пам'ять полеглим!