У Малині поліцейські затримали чоловіка за проникнення до магазина. ВІДЕО

Дата: 02.03.2022 12:16

Зухвальця, який вломився до замкненого магазина у місті, затримали поліцейські уночі 2 березня. Нині триває з'ясування обставин. Близько 2 ночі чоловік ломом розбив скло у магазині в м. Малині та потрапив усередину приміщення. Поліцейські затримали зухвальця, як з'ясувалось, 38-річного місцевого жителя. За словами чоловіка, він негайно потребував цигарок.

Всі обставини з'ясовуються у рамках розпочатого кримінального провадження.

Начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк прокоментував подію так: "Ми живемо в умовах воєнного стану і загрози. Хочу наголосити: мародерів ніхто шкодувати не буде. В разі нагальної потреби у їжі чи обігріві, у кожного є можливість звернутись до волонтерських організацій, червоного хреста, які сьогодні працюють по всьому району. Не ставайте злочинцями і не беріть чужого - за все є своє покарання".