Вночі 6 березня у містах Коростені та Овручі ворог здійснив кілька авіаударів по житлових забудовах
В результаті обстрілів зруйновано кілька десятків приватних будинків. Є потерпілі серед цивільного населення.
Коростень. Ворожі обстріли прийшлися на будинки мирних жителів. Декілька осель зруйновані вщент, низка інших мають пошкодження стін, дахів, вікон тощо. Є потерпілі серед цивільного населення.
Станом на 8.00 у поліції є інформація про загиблого літнього чоловіка та 4 травмованих, серед них дитина. Хлопчик, якому 2,7 років, у тяжкому стані.
Овруч. Через обстріли стався вибух в житловому масиві приватного сектору. Попередньо, обійшлося без потерпілих. На цю годину тривають роботи із розбору завалів, відновлення комунікацій.
На місцях подій працюють слідчо-оперативні групи місцевих відділків поліції. Вони документують наслідки воєнних злочинів ворога та надають необхідну допомогу людям.
Влада, поліцейські, рятувальники продовжують працювати у посиленому варіанті, забезпечуючи реагування на усі повідомлення людей, у тому числі щодо обстрілів, появи чужинців у населених пунктах чи подачі сигнальних знаків незнайомцями. Працюють посилені патрулі для запобігання будь-яким проявам мародерства з тимчасово залишених жителями області через небезпеку воєнних дій.