Шановні жителі Коростенського району!

Дата: 16.03.2022 14:24

Розуміючи важливість підтримки кожного з вас у складний час війни, влада спільно із волонтерами, небайдужими громадянами нашої країни, а також закордонними друзями України, організувала доставку гуманітарної допомоги жителям громад Коростенського району.

Якщо вам вкрай необхідні ліки, одяг, продукти харчування, в т.ч. дитяче харчування та дитячі засоби гігієни (памперси), заповніть форму опитування за посиланням https://bit.ly/3w8X2zV

Просимо враховувати також, що на даний момент наш район час від часу піддається обстрілам ворога, оголошується повітряна тривога. Тому після отримання вашої заявки, ми обов’язково з вами зв’яжемось аби доставка гуманітарної допомоги була скоординована з військовими та логістично.

Дякуємо усім, хто долучається до допомоги! Тримаймо стрій! Разом ми непереможна сила! Разом ми йдемо до Перемоги України над рашизмом!