Сьогодні, 17 квітня, римо-католики відзначають день Христового Воскресіння

Дата: 17.04.2022 13:24

В цей день хочу від усієї душі звернутись до всіх християн західного обряду. Дорогі друзі, прийміть найщиріші вітання з величним християнським святом – Світлого Христового Воскресіння! Святом, яке в ці буремні часи має особливе значення. Воно надихає нас на добрі та праведні справи, вселяє в кожного віру, що добро завжди перемагає зло. Кожен з нас вважає це свято символом чистоти помислів, здійснення життєвих надій та сподівань і чекає на нього з нетерпінням.

Нехай радісні Великодні свята принесуть у кожну оселю Боже благословення. Нехай Христові заповіді милосердя і вселенського добра супроводжують Вас щоденно на життєвій дорозі. Хай найвеличніше свято Великодня принесе всім щастя, здоров’я та здійснення заповітних мрій. Хай швидше настане мир і злагода на нашій Богом даній землі!

Юрій Тарасюк, начальник Коростенської районної військової адміністрації