Привітання начальника Коростенської районної військової адміністрації Юрія Тарасюка з Великоднем

Дата: 24.04.2022 09:07

Шановні жителі Коростенського району, дорогі друзі! У цей благословенний час прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

На жаль, цього року ми відзначаємо Великдень в умовах повномасштабної війни в Україні. Наша держава та її громадяни переживають дуже складний період та все ж ми щиро віримо, що Господь Бог не залишить Україну та українців, що наші молитви про мир будуть почуті і що дуже скоро ми відчуємо довгоочікувану радість Перемоги.

У цей величний день хочу щиро побажати всім нам відчути правдивість перемоги добра над злом, життя над смертю, радості над смутком, любові над ненавистю, віри над розчаруванням, України над російським окупантом!

Нехай із кожним ударом великоднього дзвону в кожен дім увійдуть Господній мир і Його всесильне благословення. Христос Воскрес воскрес, воскресне й Україна!

Юрій ТАРАСЮК,

начальник Коростенської районної військової адміністрації