6 травня в Україні відзначається День піхоти

Дата: 06.05.2022 11:29

Шановні захисники і захисниці! Щиро і з почуттям глибокої поваги вітаю Вас з професійним святом!

Від себе особисто, від імені всіх жителів Коростенського району хочу віддячити Вам за ту мужність і героїзм військовослужбовців механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових підрозділів, які Ви щоденно проявляєте. Ваші рішучі дії, високий професіоналізм, з яким ви виконуєте поставлені перед Вами бойові задачі.

Сьогодні ми низько схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя в боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої країни. Вічна їм пам’ять та слава!

Щиро дякую всім Вам, наші шановні захисники і захисниці, за самовіддане служіння Батьківщині, за витримку, постійну боєготовність та вірність Військовій присязі. Ваші відвага та стійкість – це гордість кожного українця. Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, злагоди, незламної сили духу та Перемоги над ворогом!

Слава Україні!
Героям слава!