Сьогодні в Україні відзначають День матері

Дата: 08.05.2022 08:55

Здається так легко знайти слова, які хотілось би сказати найріднішій людині в світі. Проте, водночас це дуже важко. Сказати хочеться так багато.

Любі, дорогі наші матусі, жінки, що подарували нам життя і цілий всесвіт, від усієї душі хочу по-синівські привітати вас з цим святом та побажати вам мирного неба над головою, щастя, радості, добробуту. Хай ваші серця ніколи не знають туги, болю, страху. Хай береже вас Господь Бог і дарує вам міцне здоров’я, теплоту родинному вогнищу, яке ви з любов’ю плекаєте і оберігаєте.

Сьогодні я хочу низько вклонитись тим матерям, які чекають з війни синів, які рятують дітей від війни далеко від дому. Я хочу вклонитись тим матерям, які, на жаль, ніколи більше не обіймуть своїх дітей. Вашу біль ми розділяємо і ніколи не забудемо про подвиг ваших дітей.

Хай кожна матір України сьогодні відчує всю любов дітей нашої країни. Дякуємо вам за недоспані ночі, за вашу турботу, ніжність, доброту! Зі святом!

Юрій Тарасюк,

начальник Коростенської районної військової адміністрації