11 травня Житомирщина взяла участь в онлайн-семінарі з питання впровадження Програми грошової допомоги від ЮНІСЕФ

Дата: 12.05.2022 11:55

Спікером виступив офіцер соціальної політики ЮНІСЕФ Піщейко Вадим. До самого семінару долучилися директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Олена Грищук, представники профільних структурних підрозділів ОДА Світлана Бойм та Анна Антіпова та представники профільних структур 66 територіальних громад області.

Зокрема, присутні дізналися про всі деталі запуску цієї програми, яка додатково підтримає українців, постраждалих через війну.

Протягом першої фази Програми допомога буде надана родинам в Україні, які належать до однієї з двох груп:

мають троє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина не досягла двох років;

мають двоє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина з інвалідністю.

У майбутньому перелік вимог до учасників може бути змінений, а перелік категорій — розширений.

Детальніше дізнатися про програму та зареєструватися для отримання допомоги можна за посиланням нижче.