Про організацію санаторно-курортного лікування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2022 році

Дата: 20.05.2022 11:10

Управлінням соціальної політики Коростенської районної військової адміністрації розпочато роботу  по оздоровленню осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, захворювання яких пов’язано з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС.

Забезпечення послугами із санаторно-курортного лікування цієї категорії осіб здійснюється у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 року № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (зі змінами).

Незважаючи на воєнний стан, оздоровча кампанія розпочата і вже готові прийняти постраждалих ЧАЕС Коростенського району такі санаторії: «Червона калина» (Рівненська область), «Дениші» (Житомирська область), «Дніпро-Бескид» (місто Трускавець), «Женева» (місто Трускавець), «Моршинкурорт» (Львівська область), «Пролісок» (Волинська область), «Шаян» (Закарпатська область).

Близько 10 осіб визначилися із санаторним закладом та періодом лікування.

Управління соціальної політики наголошує, що постраждалі особи ЧАЕС району, які мають право на оздоровлення та перебувають на черзі, повинні визначитися з санаторієм і датою оздоровлення у 2022 році та звернутися до спеціалістів управління за телефонами: (04142) 9 62 08 та (04142) 4 23 65.

Адреса управління: місто Коростень, вул.Франка, 5, кабінети № 6 та № 12.

Начальник управління соціальної політики

Коростенської районної військової адміністрації