Юрій Тарасюк вітає з Днем Європи в Україні

Дата: 21.05.2022 09:20

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Для кожного з нас це не просто символічне свято. Багато років Україна йде шляхом європейського курсу розвитку і саме зараз, здається ми як ніколи близькі до своєї мети.

Майже два десятиліття відзначаємо ми День Європи в Україні, проте, саме в останні роки ми усвідомили важливість цієї дати. Ми прагнемо жити в системі координат спільних міждержавних цінностей та інтересів, жити в мирній країні та розвивати свої перспективи у тісній співпраці з європейськими державами.

Ми прагнемо підтвердження єдності України та інших європейських країн не лише за географічною ознакою, а й за прогресивними демократичними поглядами, культурними та духовними надбаннями.

Тож, сьогодні від щирого серця хочу привітати всіх українців, європейців зі святом та нагадати, що Європа починається з кожного з нас. З нашої небайдужості, рівності та взаємоповаги.

Хочу побажати миру, добробуту, процвітання Україні та всім європейським країнам! Зі святом!

Юрій ТАРАСЮК,

начальник Коростенської районної військової адміністрації