Юрій ТАРАСЮК: Сьогодні, 23 травня, українці відзначають День Героїв

Дата: 23.05.2022 15:09

Протягом багатьох століть українці боролись та продовжують боротись за рідну землю. Ми боремось за свою незалежність, суверенітет та волю. Тож, щорічне свято – День Героїв присвячений найкращим синам і донькам своєї Батьківщини, всім тим, хто віддав життя в боротьбі за рідну землю та її свободу.

Історія свята почалась ще 1941 року. Тоді на II Великому зборі Організації українських націоналістів було прийняте рішення про святкування Дня Героїв. Дата 23 травня була обрана не просто так – цього дня 1938-го в Роттердамі було вбито одного з ідеологів українського націоналізму – полковника Євгена Коновальця. Спочатку свято відзначалось підпільно. Але зі здобуттям Україною незалежності почало набувати розголосу.

Сьогодні ми вшануємо пам’ять загиблих героїв: козаків, повстанців, січових стрільців та молитвою, добрим словом, своєю працею підтримаємо тих, хто сьогодні захищає рідну Україну на передовій.

На жаль, як і сотні років поспіль, сьогодні українці гинуть, виборюючи право бути вільними. Ми пам’ятаємо кожного, хто поліг, та продовжуємо їхню боротьбу, аби наша країна залишалась незалежною.

Слава Україні! Героям слава!

Юрій ТАРАСЮК,

начальник Коростенської районної військової адміністрації