Нагадуємо: запроваджено кримінальну відповідальність за фото- та відеозйомку переміщень ЗСУ в умовах воєнного або надзвичайного стану

Дата: 24.05.2022 11:34

Служба безпеки України повідомила, що затримала мешканця Львівщини, який виклав у тікток відео про рух української військової техніки. Як зазначили в СБУ, відео дозволяло ідентифікувати на місцевості переміщення колони Збройних Сил України та встановити вид і кількість озброєння.

Наразі його вже видалили. «Тіктокеру» повідомили про підозру за ч. 2 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (поширення інформації про переміщення, рух або розташування Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань). Йому може загрожуваи від 5 до 8 років позбавлення волі.

У пресслужбі СБУ уточнили, що фігурантом справи є 28-річний мешканець Самбірщини.

Нагадаємо, 24 березня Верховна Рада запровадила кримінальну відповідальність за фото- та відеозйомку переміщень ЗСУ в умовах воєнного або надзвичайного стану.