Державна міграційна служба України частково відновлює роботу онлайн-сервісу «Електронна черга»

Дата: 26.05.2022 12:48

Наразі до сервісу підключені окремі територіальні підрозділи у місті Києві та 16 областях України: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська.

З допомогою сервісу зараз можна записатися в електронну чергу лише для подачі документів на оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Про будь-які зміни у роботі сервісу, а також інформацію про підрозділи ДМС, підключені до «Електронної черги» Державна міграційна служба обіцяє обов’язково повідомляти на офіційному веб-сайті та на офіційній сторінці ДМС у соцмережі Facebook.

"В Україні триває війна, тому ми просимо з розумінням поставитися до того, що сервіс працює не у всіх регіонах та підрозділах ДМС", - говорять у Державній міграційній службі.