Бачите колаборантів? Повідомте про них СБУ в єВорог

Дата: 27.05.2022 16:51

Понад три місяці повномасштабної війни в Україні показали, хто є хто. Майже всі українці об'єдналися задля спільної перемоги. Однак і в такі часи трапляються колаборанти, які підтримують агресора та поширюють російську пропаганду. І, на жаль, ними можуть виявитися навіть ваші знайомі. Повідомте про них СБУ.

Як це зробити через чатбот єВорог

У чатботі @evorog_bot натисніть  "Повідомити про колаборантів". Вкажіть їхню геолокацію та додайте фото або відео Опишіть, чому ви вважаєте людину колаборантом та подробиці її допомоги ворогу Якщо вам не вдалося зняти колаборанта на камеру, надсилайте заявку тільки з текстом. Проте розкажіть про всі подробиці.

Знімайте колаборантів прихованою камерою без звуку та з безпечного місця. А після повідомлення в чатбот не забудьте видалити листування з єВорогом та фото з вашого телефона.

Не дамо ворогам жодного шансу!