Сьогодні в місті Коростені на базі центральної міської лікарні урочисто відкрили сучасне акушерсько-гінекологічне відділення

Дата: 27.05.2022 18:42

Для воєнного стану в країні це безперечно надзвичайна подія.

Участь у відкритті взяли перший заступник голови Житомирської обласної військової адміністрації Наталія Остапченко, заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма, начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрія Тарасюк, заступник Коростенської районної ради Олена Харченко, народний депутат України Володимир Арешонков, голова Коростенської територіальної громади Володимир Москаленко, генеральний директор КНП «Центральна міська лікарня» Сергій Ковердун, представники відповідального бізнесу Коростенського району, працівники медичного закладу, журналісти.

Варто відзначити, що дане відкриття на території міста стало можливим в першу чергу за підтримки держави, адже кошти були виділені саме з державного бюджету. Свій важливий внесок зробили і представники бізнесу, які підтримали даний проєкт та включились в роботу над його швидшим запуском.

Для такої великої територіальної громади як Коростенська, як і для всього великого Коростенського району, відкриття ще одного пологового відділення – це надія на те, що по закінченню війни тут будуть народжуватись дітки, а наш рід буде повнитись добрими, хорошими людьми.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю Коростенської РВА