Шановні журналісти Коростенщини, Житомирщини та всієї України!

Дата: 06.06.2022 10:00

Щиро вітаю вас з особливим та професійним святом - Днем журналіста!

У цей святковий день хочу подякувати кожному з вас за плідну співпрацю та можливість бути почутим й зрозумілим громадою Коростенського району.

Історія преси Коростенського району багата яскравими іменами, прикладами громадянської мужності, відданості своїй справі.

Наші журналісти - це люди, що володіють не лише літературним даром, але й високими моральними принципами, проявляють чітку громадянську позицію і виваженість оцінок, різнобічний підхід до висвітлення основних життєвих подій Коростенського району.

Хочу відзначити, що особливу повагу викликає те, що, дотримуючись норм професійної етики, ви підтримуєте конструктивний діалог із владою, сміливо висвітлюючи здобутки і вказуючи на проблеми.

В день вашого професійного свята бажаю вам, дорогі журналісти, всім , хто сповна відданий покликанню нести в народ високе Слово правди, віру в майбуття і соціальний оптимізм, доброго вам здоров‘я і творчих успіхів, шани від людей, сімейних гараздів та особливого щастя. Родинного тепла вам і цікавих журналістських тем, об‘єктивності та гарних новин!

Зі святом!

Юрій ТАРАСЮК,