Онлайн-нарада з питань призначення, нарахування та виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам

Дата: 15.06.2022 15:51

Міністерство соціальної політики України відновлює роботу по впровадженню в дослідно-промислову експлуатацію окремих процесів, реалізованих у програмному забезпеченні Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС).

З 15 червня до 15 липня 2022 року в ЄІССС буде здійснюватись призначення, нарахування та виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам нашої області.

З даного питання 15.06.2022 року управлінням соціальної політики Коростенської районної військової адміністрації Житомирської області взято участь у онлайн-нараді департаменту соціального захисту населення Житомирської обласної військової адміністрації.

Повідомляє Лілія Ситнік,

начальник управління соціальної політики Коростенської РВА