Сьогодні відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2022 08:06

Більше 80 років тому на території сучасної України, у складі тодішнього СРСР, почалось криваве протистояння нацистської Німеччини проти Радянського Союзу. Війна, що забрала з собою мільйони невинних жертв назавжди залишилась в нашій пам’яті.

У цей день ми згадуємо тих, хто загинув на полі брані, кого нацисти замучили в концентраційних таборах. Ми вшановуємо фронтовиків, трудівників тилу, вдів і дітей війни, усіх тих, хто день за днем наближав перемогу.

На жаль, сьогодні історія повторюється. Як 80 років тому палили Україну фашисти, так її нині спалюють рашисти. Тому ми не маємо права забувати уроки історії і будемо йди до своєї Перемоги аби Україна була вільною, соборною, незалежною, а головне жила в мирі та злагоді в дружньому Європейському Союзі.

Юрій ТАРАСЮК,

начальник Коростенської районної військової адміністрації