В Коростенському районі вшанували пам’ять жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2022 11:14

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відзначається щорічно, 22 червня, у день, коли фашистська Німеччина напала на СРСР і почала бомбардування Києва. Ця страшна війна забрала життя кожного п’ятого українця.

День пам'яті і скорботи – чергове нагадування тим, хто нині живе на Землі про те, як нещадна і жорстока війна, і чому нам варто вчитися на помилках минулих поколінь. Зараз, в період повномасштабної війни з Росією, ця дата набула нового, ще більш трагічного, сенсу. Сьогодні російські загарбники спалюють цілі міста та села, вбивають військових та цивільних. Однак ми віримо, що зовсім скоро на нас чекає перемога, яка буде дуже важливою для всього українського народу.

Тож, пам’ятаючи про трагічні події Другої світової війни, сьогодні перший заступник начальника Коростенської районної військової адміністрації Сергій Кириченко спільно із заступником голови Коростенської районної ради Оленою Харченко, керівництвом, жителями Коростенської територіальної громади вшанували пам’ять жертв війни в Україні покладанням квітів та хвилиною мовчання до меморіалу м. Коростень та пам’ятника в с. Бехи Коростенського району.

Нагадаємо, що День скорботи встановлено згідно з Указом Президента України «Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні» від 17 листопада 2000 р. № 1245/2000.