Проведено оцінку укриття учасників навчального процесу Коростенської ТГ

Дата: 28.06.2022 14:47

Працівниками Коростенського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області за участі заступника Коростенського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради по реалізації державної політики у галузях освіти, соціального захисту, охорони здоров’я, культури і спорту, сприяння діяльності політичних і громадських організацій Олександра Синицького, начальника відділу освіти Коростенської міської ради Алли Краснокутської, керівників структурних підрозділів Коростенської міської ради, директорів загальноосвітніх навчальних закладів міста Коростеня 27 червня 2022 року було проведено оцінку об'єктів Коростенської міської територіальної громади щодо можливості його використання для укриття учасників навчального процесу як найпростішого укриття.