У Коростені працівники пробації зустрілись з фахівцем системи безоплатної вторинної правової допомоги

Дата: 04.07.2022 11:09

Нещодавно в Коростенському РВ № 1 відбулась робоча зустріч працівників відділу з фахівцем Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксаною Сергієнко, в рамках інформування про розширення переліку категорій громадян, які мають право на отримання БВПД.

Представниця системи безоплатної вторинної правової допомоги розповіла куди громадяни можуть звернутись для отримання юридичної консультації, роз’яснення та про порядок надання безоплатної правової допомоги, яку громадяни можуть отримати в центрах та бюро правової допомоги.

Питання забезпечення доступу клієнтів пробації до безоплатної правової допомоги є відправною точкою у нашій співпраці з Центром БВПД. Консультації та правова допомога – це дієва підтримка у реалізації засудженими та правопорушниками своїх прав, вирішення питань, які у тому числі допомагають долати криміногенні потреби.