Управління Держпраці у Житомирській області запрошує соціальних партнерів долучитися до інформкампанії «Україна працює!»

Дата: 05.07.2022 15:30

Економіка України має працювати для підтримки армії та наближення нашої перемоги. Саме тому Державна служба України з питань праці пропонує консультаційний супровід працівників та роботодавців з питань трудового законодавства у період воєнного стану. З цією метою був створений сервіс pratsia.in.ua, де можна знайти відповідь на запитання або отримати онлайн консультацію від фахівців служби.

???? З метою розширення консультаційної підтримки працівників і роботодавців у важкий період воєнних дій Держпраці запускає нову інформаційну кампанію «Україна працює!».

Кампанію підтримує Проєкт МОП “На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні”, що фінансується ЄС.

Вся інформація на??pratsia.in.ua