Пропозиція релокації підприємства BILUX.UA

Дата: 06.07.2022 16:25

Відділ агропромислового розвитку, екології та економічної політики райдержадміністрації інформує про пропозицію, яка надійшла від офісу «BILUX» від 25.06.2022 щодо релокованих підприємств.

Дана пропозиція надається в рамках реалізації програми з тимчасового переміщення підприємств з постраждалих територій, що наближені або знаходяться у зоні бойових дій, в безпечні регіони України та яким про підготовку до зими потрібно дбати вже сьогодні. Інфрачервоні обігрівачі, які пропонує офіс «BILUX»  на сьогодні є самі економічні, надійна та безпечні.

Більш детально з пропозицією можна ознайомитись на сайті

Також публікуємо книгу по даній пропозиції. Зверніть в першу чергу увагу на стор. 13. Там графічно пояснюється що тепло (особливо у високих приміщеннях) не йде все на гору, а має ту саму температуру що і внизу, на відміну від інших систем опалення. Внаслідок чого досягається суттєва економія по подальшому енергоспоживанню – десь 40%.

Більш детальніше за посиланням.

Начальник відділу

Іванна МАЗУРОВА