Коростенський районний відділ №1 допомагає суб’єктам пробації надаючи їм, насамперед, моральну та психологічну підтримку

Дата: 08.07.2022 09:25

Сигнал про тривогу лунає дуже часто. Тому навіть перебуваючи в укритті працівники Коростенського РВ №1 продовжують вести соціально-виховну роботу з підобліковими щодо  недопущення скоєння нових злочинів, та роз’яснюють клієнтам пробації, які права та свободи можуть обмежуватися під час війни.

Співробітниця відділу Юлія Клименко, в укритті провела інформаційно-роз’яснювальну бесіду з клієнтом пробації про безпеку поводження під час сигналу повітряної тривоги та недопущення порушення комендантської години під час воєнного стану.

Сподіваємося, що отримана інформація та набуті навички допоможуть зберегти життя та здоров’я в майбутньому не тільки особам які перебувають на обліку в уповноваженому органі з питань пробації, а також членам їх сімей.