«Довідник безбар’єрності» отримав нові ілюстрації – про історії різних людей у воєнний час

Дата: 12.07.2022 10:51

Про це повідомляє  на своїй Фейсбук-сторінці ГО «Безбар’єрність»Авторкою нових ілюстрацій є Ольга Дегтярьова, яка раніше створила цикл картинок для Довідника «Безбар’єрність – це…».

Героями ілюстрацій стали люди старшого віку, діти та їхні батьки у нових обставинах, викликаних реальністю війни. Наприклад, мама з дитиною у натовпі людей, літня людина, занурена у спогади з мирного життя, багатоквартирний будинок, у вікнах якого – історії окремих людей.

Щоб подивитися та зберегти ілюстрації, проскрольте вниз головну сторінку Довідника (https://bf.in.ua).

Нагадаємо, що «Довідник безбар’єрності» є ініціативою і флагманським проєктом Першої леді України Олени Зеленської.

Після вторгнення росії в Україну його доповнено розділом «У воєнний час», який відповідає на актуальні зараз питання для сімей із дітьми, людей з інвалідністю, людей старшого віку та їхніх близьких.

Як налаштувати людину старшого віку на переїзд в безпечне місце читайте ТУТ.

Більше інструкцій та порад, актуальних у воєнний час для батьків з дітьми, людей з інвалідністю, людей старшого віку та їхніх близьких, читайте у «Довіднику безбар’єрності».