Овруч: рятувальники контролюють процес підготовки до збирання врожаю

Дата: 12.07.2022 12:28

Фахівці ДСНС активно вживають превентивних заходів, аби зберегти вирощений врожай. Зокрема, рятувальники Овруччини сьогодні перевірили автотракторну техніку та комбайни одного із місцевих сільгосппідприємств на наявність первинних засобів пожежогасіння та провели інструктаж щодо дотримання правил пожежної безпеки під час збирання зернових культур для його працівників.

Крім того, вогнеборці нагадали присутнім основні фактори ризику для виникнення займань у період післяжнивної кампанії – спалювання стерні, післяжнивних залишків та розкладання багать на полях. Для того, аби жнива пройшли без пожеж необхідна постійна пильність та ретельне дотримання протипожежних вимог - саме це гарантує безпеку як у жнива, так і в період транспортування та зберігання зерна.

Рятувальники закликають населення та суб‘єктів господарської діяльності дотримуватися пожежної безпеки під час збирання врожаю! Цінуймо працю хліборобів, яка у період війни стає безцінною.

ГУ ДСНС України