Чим відрізняється надання екстреної медичної допомоги в умовах мирного часу та воєнного стану? Як тактична ситуація впливає на об’єм та пріоритетність дій бригади ЕМД?

Дата: 20.07.2022 11:16

Розповідає Галина Цимбалюк, лікар медицини невідкладних станів.

21 липня о 15.00 відбудеться новий вебінар “МОЗ пояснює: Особливості роботи ЕМД в умовах війни (тактичної ситуації)”. Захід проводиться за підтримки Проєкту USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я”.

???? Зареєструватись на вебінар у Zoom https://bit.ly/3Pfx1Wi

???? Дивитись прямий ефір на Youtube МОЗ https://youtu.be/RbVrX-TdEgg

???? Оснащення бригади ЕМД в умовах воєнного стану

???? Який алгоритм огляду постраждалого використовувати бригаді ЕМД на догоспітальному етапі?

???? Основні принципи надання екстреної медичної допомоги в зоні прямої загрози, типові помилки

???? Принципи інфузійної терапії та знеболення постраждалих в умовах воєнного стану на догоспітальному етапі.

???? Особливості надання допомоги під час евакуації постраждалих.

Спікер:

Галина Цимбалюк — лікар медицини невідкладних станів, к.м.н., доцент кафедри екстреної та симуляційної медицини ТНМУ імені І. Я. Горбачевського, експерт ВООЗ, директор курсів Європейської ради реанімації

Рекомендуємо доєднатися до ефіру медичному персоналу догоспітального та раннього госпітального етапів.

Запис буде доступний на Youtube-каналі МОЗ після трансляції за цим же посиланням.

?? “МОЗ пояснює” — серія освітніх Zoom-вебінарів для медичних працівників з одночасною трансляцією на Youtube-канал МОЗ. Спікери вебінарів надають практичні рекомендації щодо роботи закладів охорони здоров'я та медиків, у тому числі ??на прикладі конкретних клінічних випадків.

Поставити запитання спікеру можна у чатах Zoom та Youtube під час ефіру.