Родина з Обухова знайшла прихисток і підтримку в Коростенському районі. ВІДЕО

Дата: 20.07.2022 11:50

Завдячуючи тісній співпраці начальника Коростенської районної військової адміністрації Юрія Тарасюка з благодійними організаціями, волонтерами, представниками відповідального бізнесу і просто небайдужими людьми сьогодні є можливість підтримати тих, хто залишився в скруті, далеко від дому, без роботи, сам-на-сам з проблеми в умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Мова йде в першу чергу про підтримку внутрішньо-переміщених родин. Особлива увага приділяється, звичайно, сім’ям, в яких є діти. Саме вони на сьогоднішній день є найбільш вразливими і саме до них Юрій Тарасюк їде аби вислухати, підтримати і допомогти.

Так, нещодавно очільник Коростенського району побував в одному із сіл Коростенського району, де нині мешкає Людмила Васьківська з двома дітьми. Родина приїхала сюди з м. Обухів, що за 30 км від столиці України - Києва в пошуках більш тихого, безпечного місця для своїх дітей місця і далі від ворожих обстрілів Київщини.

Детальніше в сюжеті відділу інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю Коростенської РВА.