29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

Дата: 29.07.2022 09:07

29 липня 2016 року наша країна почала відзначати День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, які є наймолодшою частиною Збройних Сил України, проте сьогодні вони вважаються елітною складовою нашої величної армії.

Від імені всіх жителів Коростенського району та від себе особисто вітаю військовослужбовців із професійним святом і від щирого серця дякую вам за щоденну, самовіддану, жертовну службу, за мужність, героїчне виконання обов‘язків, військову звитягу та хоробрість. Спільно з іншими підрозділами Збройних Сил ви робите найважливішу справу - захищаєте рідну землю від ворога.

Я бажаю всім українським воїнам-спецпризначенцям козацького здоров‘я, невичерпної енергії та сили духу, завжди повертайтесь додому переможцями. Щастя, миру та злагоди вам і вашим родинам!
Зі святом!

Юрій ТАРАСЮК,