Маємо бути пильними та вберегти хліб від вогню та людської недбалості!

Дата: 31.07.2022 15:30

Рятувальники стали до спільної справи допомоги та порятунку українського врожаю. Оглядається та перевіряється техніка у полі, а також територія, де зберігається зібране збіжжя щодо дотримання пожежної безпеки. Особливої уваги потребує збирання зернових на полях, де проводилися бойові дії, або тих територіях, що перебували в окупації, оскільки є загроза спрацювання вибухонебезпечних предметів. Тому рекомендуємо перед збиранням зернових вжити заходів щодо розмінування території.

Варто нагадати, що Закон передбачає покарання для тих, хто спалює суху рослинність та післяжнивні залишки: для фізичних осіб - від 3 тис. 60 грн до 6 тис. 120 грн; для посадових осіб – від 15 тис. 400 грн до 21 тис. 600 грн.

ДСНС України