Коростенський район пишається своїми чемпіонами! ВІДЕО
Нещодавно до Коростенського району надійшла радісна звістка – спортсменка з міста Малина Анастасія Кулініч здобула золото Всесвітніх ігор – 2022 з таїландського боксу муай-тай. Про це повідомив Президент Житомирської обласної федерації таїландського боксу муай-тай Олег Глінський на сторінці в мережі Facebook.
Варто відзначити, що це перша медаль в історії України в цьому виді спорту саме серед жінок. Золоту нагороду спортсменка завоювала в останній день змагань, 17 липня.
Анастасія Кулініч стала чемпіонкою у ваговій категорії до 48 кілограмів. У фіналі українка перемогла канадку Реган Говінг – 30:27.
Привітати чемпіонку Анастасію Кулініч з перемогою та її тренера, президента МКСЄ «Тріумф» Олега Михайленка, вручити подяку, сертифікат на придбання спортивних товарів завітав до Малинської територіальної громади начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк і працівники відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Коростенської РВА.
Як прийшла до спорту, як проходять тренування і змагання в чемпіонки та її тренера? Дивіться в сюжеті.
Від щирого серця бажаємо спортсменці, її тренеру нових спортивних звершень і перемог, нових п’єдесталів та підтримки своїх вболівальників.
Окремо завдячуємо представникам малого бізнесу, благодійної організації «Вітер Надії та Любові», які долучитись до привітань людей, що сьогодні творять сучасну історію спорту, прославляють Україну на світових спортивних майданчиках і готові й надалі підтримувати жителів Коростенського району.
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Коростенської районної військової адміністрації