Денис Шмигаль: Запуск програми єРобота — один із ключових елементів державної підтримки роботи й розвитку бізнесу

Дата: 10.08.2022 09:42

Уряд виділив Міністерству економіки чергових 45 млн гривень, які будуть спрямовані на безповоротні гранти для створення нових переробних підприємств. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Держава зацікавлена, аби бізнес продовжував працювати й розвиватися. Запуск програми єРобота — це один із ключових елементів у цьому напрямі», — підкреслив Глава Уряду.

Як відзначив Прем’єр-міністр, загалом за напрямом підтримки переробних підприємств подано вже понад 500 заявок: «Будемо поступово нарощувати темпи».

Також Денис Шмигаль нагадав, що вчора стартував прийом заявок за ще одним напрямом в межах програми єРобота, яка стосується безоплатного навчання на ІТ-спеціальностях.

«Близько тисячі українців зможуть безкоштовно опанувати нові сучасні та затребувані навички, що допоможуть підтримувати економіку України. На сайті проекту IT Generation можна подати заявки та обрати курси в рамках визначених шкіл», — повідомив Прем’єр-міністр.