Юрій ТАРАСЮК: Україна молода! Україна переможе!

Дата: 12.08.2022 09:10

Шановна молодь Коростенського району! Від усього серця вітаю вас з Днем молоді!

Сьогодні, у складні часи змін, воєнної ескалації росії проти України, в яких опинилося ваше покоління, хочу відзначити, що молодь України – це її рушійна сила, опора та захист!

Ваші віра і боротьба – це ваша рушійна сила, яка здатна змінити цілий світ. Саме віра палала в серцях молодих юнаків-оборонців Крут, ця віра через багато років підтримувала учасників «студентської революції на граніті», що таки проголосила незалежну та самостійну Україну.

Нині більшість з вас вже зі зброю в руках боронить рідну землю від нападів ворогів. На жаль, чимало молодих людей назавжди залишиться молодими.

Низький, доземний уклін кожному і кожній, хто загинув аби продовжилось життя, аби ворога була подолано, а в Україну прийшла довгоочікувана Перемога. Вічна пам’ять вам, молоді…

Та все ж ми вистоїмо! Наша Україна молода, отже і всі ми сьогодні молодь, перед якою відкриті усі дороги, нам підвладні будь-які вершини. Ми знову і знову доводимо, що ми – сила, і саме за нами – майбутнє України.

Україна молода!

Україна переможе!