Уряд підтримав ініціативу МОН щодо втрати чинності Указу 1994 року, яким передбачалася співпраця з рф

Дата: 15.08.2022 13:06

Сьогодні, 09 серпня, під час засідання Уряду схвалено ініційований МОН проєкт Указу Президента України щодо втрати чинності Указу 1994 року, яким передбачалися заходи з розвитку економічного співробітництва областей України з суміжними прикордонними областями рф.

Зокрема за участю відповідних міністерств України у документі передбачалося погоджувати з керівництвом областей рф квоти на безплатну підготовку спеціалістів у закладах освіти прикордонних областей.

В умовах широкомасштабного військового вторгнення рф є недоцільним існування нормативно-правових актів щодо співпраці з країною-окупантом.

Крім того, Міністерство освіти і науки України припинило таку співпрацю ще з 2014 року.

Також Уряд схвалив проєкт постанови Кабінету Міністрів України, якою пропонувалися зміни до Статуту в частині функцій Національного агентства кваліфікацій.

Нагадаємо, створено сайт для популяризації української науки.