З початку російської агресії ДБР розслідує 815 проваджень щодо зрадників та колаборантів (ІНФОГРАФІКА)

Дата: 16.08.2022 09:52

Державне бюро розслідувань продовжує системну роботу з викриття зрадників, які вирішили перейти на бік ворога. Кожен подібний факт ретельно відпрацьовується, всі колаборанти будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

Загалом з 24 лютого 2022 року ДБР розслідує 815 злочинів проти основ національної безпеки, а саме: 679 кримінальних проваджень за державну зраду (ст. 111 ККУ), за колабораційну діяльність - 104 провадження (ст. 111-1 ККУ), 9 - щодо пособників державі-агресору (ст. 111-2 ККУ) та інші.

256 фігурантам повідомлено про підозру, 168 оголошено в розшук.

Ще майже 1 150 осіб перевіряються на причетність до державної зради та колабораційної діяльності.

До суду за цими статтями направлено 22 провадження.

Найбільшу кількість проваджень відкрито у Донецькій, Луганській, Херсонській областях та м. Києві.

Робота триває.

Наголошуємо, всі зрадники будуть відповідати перед законом!

• Фото без опису