Медичний фронт Житомирщини: надання екстреної меддопомоги в умовах війни. ВІДЕО

Дата: 17.08.2022 17:13

Керівник КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради Віктор Гриньов розповів Житомирській ОВА про особливості роботи установи в умовах війни.

«Варто відмітити, що у перший день повномасштабного вторгнення абсолютно всі були на своєму робочому місці та виконували свої обов’язки. Адже частина лютого та весь березень були досить напруженими, і ми контактували з усіма медичними закладами області цілодобово», — розповідає Віктор Гриньов.

Також він повідомив, що з перших днів війни було налагоджено тісний контакт із центром екстреної медичної допомоги Київщини, Міністерством оборони України та територіальною обороною. Це дало можливість розробити логістичні маршрути для транспортування поранених у більш безпечну зону на Житомирщині.

Детальніше дивіться у ВІДЕО нижче.